درباره ما

آموزش آنلاین در هر زمان و مکان

مدیر راد لیلا دارای ۱۵ سال تجربه کار با کودکان و نوجوانان می باشد. درباره مجموعه هنری آموزشی راد آموزش آنلاین شعار ماست.
علاقه من به این گروه سنی از شروع کار همراه من بوده است. از سال گذشته (2020) و شروع کلاسهای آنلاین ‌‌ایده ای به ذهنم رسید مبنی بر تشکیل کلاسهای آنلاین مختص گروه سنّی ۵ تا ۱۶ سال.

ایده تشکیل کلاسهای آنلاین از آنجا جدّی تر شد که استعدادها و توانایی هایی را در این گروه سنّی دیده و بر آن شدم که با تشکیل مجموعه آموزشهای هدفمند و ارتقا‌‌ء سطح زندگی – مهارتهایی را در قالب کلاسهای آنلاین به ایشان ارائه دهم.

هدف من آموزش مهارت های مورد نیاز در جهت رشد خلاقیت و شکوفایی توانایی های کودکان و نوجوانان است.

چشم انداز من برای رسیدن به این هدف شامل تشکیل کلاسهایی با این مضامین می باشد:

۱- موسیقی (یک جلسه در هفته)

هدف؛ آموزش موسیقی از پایه تا اجرای کنسرت آنلاین
موسیقی روح فرزندانمان را تازه کرده و لطافت و آرامش را برای ایشان فراهم میسازد. هر کدام از فرزندان ما یک نت از موسیقی زیبای جهان هستی می باشند

۲- آواز (یک جلسه در هفته)

هدف؛ آموزش از پایه. نت خوانی و سلفژ، اجرای سولو و اجرای گروهی
با شناخت صدا و ساختن آن، به فرزندانمان کمک می کنیم که احساساتشان را با آواهای گوناگون ابراز نمایند

۳- زبان فارسی (3 جلسه در هفته)

هدف؛ مهارت خواندن و نوشتن زبان مادری
با یادگیری زبانهای بیشتر مسیر بهتری را جهت رشد فرزندانمان فراهم خواهیم کرد و ایشان را با فرهنگ غنی ایران مرتبط خواهیم ساخت

۴- نقاشی (2 جلسه در هفته)

هدف؛ به تصویر کشیدن آنچه در ذهن و دنیای پیرامون ما در گذر است
با فراگیری مهارت نقّاشی به کودکانمان می آموزیم که هر آنچه در جهان پیرامونشان در حال وقوع است قابلیت به تصویر کشیده شدن را دارد

۵- ایده و خلاقیت (2 جلسه در هفته)

هدف؛ آموزش رشد خلاقیّت و ایده پردازی کودکان و نوجوانان با لوازم دور ریز و به ظاهر غیر قابل استفاده. چاپ روی لباس، تصویر سازی و تمرین نوشتن داستان‌های روزانه – پتینه – ساخت تقویم
با یادگیری چگونه استفاده کردن از لوازم دور ریز به فرزندانمان می آموزیم که از هر غیر ممکن یک فرصت خلق نمایند

۶- زبان زرافه (2 جلسه در هفته)

هدف؛ آشنا کردن کودکان و نوجوانان با احساس‌های متفاوتشان – آموزش مرتبط شدن با نیازهای خود و نیازهای طرف مقابل- یادگیری طرح تقاضا برای حلّ مشکل – زندگی در آزادی عاطفی – تمرین‌ نه گفتن و مواجهه با انتخاب‌هایشان. زندگی فارغ از غُرغُر و قهر و کینه و خشم و دشمنی. دنیایی که در آن تلاش می کنیم،  ما خود تغییری شویم که در دنیا جستجویش می کنیم.

جهت اجرایی شدن این اهداف با گردهم آوردن اساتید برجسته و مجرب در زمینه های بیان شده بر آن هستم که کلاسهایی با کیفیت عالی و بهره وری مناسب را جهت ارائه مجموعه ای هنری و آموزشی به عزیزان کودک و نوجوان هدیه نمایم. آموزشگاه های متعددی در زمینه آموزشهای آنلاین فعالیت دارند و برخی از آنها مدرک نیز ارائه می‌دهند.

مجموعه هنری آموزشی راد در نظر دارد کلاسهای جامع و هدفمند شده را در قالب پکیج آموزشی و کلاسهای مجزا به فارسی زبانان عزیز ارائه دهد. این کار باعث سهولت دسترسی خانواده ها به کلاس ها و بهره وری بهتر زمان خواهد گردید. هدف این مجموعه این است که از طریق این کلاس ها مهارت های لازم را جهت آماده سازی نسل آینده که این کودکان و نوجوانان هستند را مهیا کرده و کمک رسانی نموده که افرادی خلاق و آشنا با مهارتهای فردی را پرورش دهیم تا در آینده در کناره مشغله های زندگی شخصی و اجتماعی با بکارگیری این مهارت ها آرامش-صلح درون و صلح اجتماعی و شادی را برای خود و خانواده و جامعه مهیا سازند. هدف نهایی این مجموعه ایجاد جامعه ای غنی در صلح، آرامش و شادی می باشد.