8 نکته شگفت انگیز برای یک آخر هفته عاشقانه با شریک زندگی خود

8 نکته شگفت انگیز برای یک آخر هفته عاشقانه با شریک زندگی خود
در این پست می‌خوانید:

از آنجایی که سبک زندگی انسان ها بیش از پیش شلوغ تر می شود و به نظر می رسد مسئولیت های زندگی برنامه شما را به اندازه کافی پر می کند، ایجاد فرصتی برای گذراندن زمان با کیفیت با دیگران بسیار مهم است. و با نزدیک شدن به دوره تعطیلات، هرگز زمان بهتری برای برنامه ریزی برای دور هم بودن وجود نداشته است!

یک تعطیلات آخر هفته طولانی با همسرتان می تواند به عنوان یک تنظیم مجدد (یا به عنوان یک شروع تازه) عالی عمل کند و می تواند به شما کمک کند جادو را دوباره زنده کنید!

چه در حال برنامه ریزی یک تعطیلات عاشقانه فوق العاده باشید و چه به دنبال فرصتی برای لذت بردن از یک تعطیلات کوچک با شریک زندگی خود باشید، ایده های زیر می توانند به شما کمک کنند تا تجربه بهتری را به دست آورید.

به طبیعت برگردید

اگر احساس می‌کنید که استرس زندگی روزمره‌تان روی زندگی عاشقانه‌تان تأثیر گذاشته است، مطمئناً تنها نیستید. اما این بدان معنا نیست که رابطه شما باید تسلیم آن شود!

طبق مطالعات، گذراندن زمان در طبیعت می تواند به ما کمک کند تا احساس آرامش، تمرکز بیشتر و هماهنگی بهتر با اطرافیانمان داشته باشیم. در حالی که کل خانواده ها ممکن است از چیزی به اندازه یک پیاده روی کوتاه در جنگل بهره مند شوند، ممکن است شما یک قدم جلوتر بروید و با شریک زندگی خود برای فرار از راه دور نهایی برنامه ریزی کنید.

به دنبال الهام هستید؟ رزرو اقامت در کلبه‌های کوهستانی یا خانه‌های درختی، یا برنامه‌ریزی برای یک آخر هفته کمپینگ در پارک را در نظر بگیرید!

یک اقامت سرگرم کننده برنامه ریزی کنید اما نه بدون یک شب عاشقانه!

این احتمال وجود دارد که در طول سال‌های گذشته، شما و شریک زندگیتان به دلیل محدودیت‌های سفر و اقدامات فاصله‌گذاری اجتماعی، نتوانسته اید به به یک مسافرت بروید. گاهی می توان یک برنامه ریزی عالی برای یک آخر هفته رمانتیک در خانه داشته باشید!

برخی از راه‌های عالی برای گذراندن آخر هفته دنج خود شامل لذت بردن از یک شب رمانتیک در شهرتان، بازدید از یک بازار کشاورزان محلی، پیدا کردن یک رستوران جدید برای امتحان کردن، بازی‌های رومیزی یا حتی سفارش دادن و تماشای فیلم‌های مورد علاقه‌تان است!

از یک سفر جاده ای لذت ببرید

اگر تعطیلات آخر هفته طولانی و بدون مسئولیت های کاری شما خیلی سریع از راه رسیده است، ممکن است این فرصت را نداشته باشید که یک سفر را با جزئیات برنامه ریزی کنید. اما ناراحت نباشید! هنوز گزینه های زیادی برای گذراندن زمان با کیفیت در کنار هم وجود دارد، بدون اینکه نیازی به رزرو و اقامت در هتل از قبل داشته باشید!

به عنوان مثال، هیچ چیز عاشقانه تر از این نیست که فقط ماشین خود را بگیرید و برای یک سفر جاده ای نهایی حرکت کنید! این گزینه ممکن است برای ماجراجویان مناسب تر باشد، اما نیازی به صرف وقت برای بسته بندی یا رزرو اقامت خود از قبل ندارد. فقط مطمئن شوید که نگاهی سریع به نقشه داشته باشید تا درک درستی از فواصل و جاذبه های مسیر داشته باشید.

شهری را انتخاب کنید که برای عاشقانه هایش شناخته شده است

در نظر گرفتن تعطیلات شهری؟ رمانتیک ترین شهرهای آمریکای شمالی مقاصدی عالی هستند که زوج ها را به الهام بخشیدن به عشق دعوت می کند! از نشویل در تنسی گرفته تا ناپا در کالیفرنیا، ویکتوریا در بریتیش کلمبیا، یا سن میگل دی آلنده در مکزیک، آمریکای شمالی فرصت‌های بی‌پایانی را برای یک ماجراجویی شهری رمانتیک برای لذت بردن باشریک زندگیتان ارائه می‌کند!

حتماً یک برنامه سفر برنامه ریزی کنید تا از بهترین رستوران های محلی و جاذبه های فرهنگی نهایت استفاده را ببرید و زمان محدود خود را به بهترین شکل سپری کنید.

اما فضای زیادی را در برنامه خود برای استراحت بگذارید!

یک تجربه فراگیر را انتخاب کنید

اگر از برنامه ریزی خسته شده اید، هیچکس نمی تواند شما را سرزنش کند! خوشبختانه، مجبور نیستید ساعت‌ها را جلوی صفحه کامپیوتر بگذرانید یا از یک آژانس مسافرتی به آژانس مسافرتی دیگر برای برنامه‌ریزی یک آخر هفته عالی بگذرید!

در عوض، برای خود و همسرتان را در یک استراحتگاه فراگیر جا رزرو کنید و از یک آخر هفته دلپذیر نهایت استفاده را ببرید! برخی از گزینه های عالی عبارتند از رزرو استراحت در آبگرم یا رزرو تور شهر مورد علاقه خود.

در مورد مسائل مالی بحث نکنید و از خودت پذیرایی کنید!

اگر اغلب بر سر مسائل مالی بحث می کنید، تنها نیستید. طبق مطالعات اخیر Northwestern Mutual، تقریباً 20٪ از آمریکایی ها گزارش می دهند که با شریک زندگی خود بر سر پول اختلاف نظر دارند و 41٪ از زوج ها می گویند که اضطراب های مالی خودشان بر روابط آنها تأثیر می گذارد.

به همین دلیل، بسیار مهم است که در تعطیلات آخر هفته عاشقانه خود، پول و بودجه را کنار بگذارید! با این حال، اگر نگران این هستید که فرار شما ممکن است بر امور مالی کلی خانواده شما تأثیر بگذارد، از قبل بودجه ای تهیه کنید و به آن پایبند باشید!

زادگاه خود را دوباره کشف کنید

یکی دیگر از راه های عالی برای ارتباط مجدد با شریک زندگی و خانه خود این است که در شهر خود توریست بازی کنید! از جاذبه های محلی دیدن کنید، در زیباترین کوچه ها گم شوید، غذاخوری های جدید را امتحان کنید، در یک پارک محلی استراحت کنید یا سوغاتی بخرید!

تجربه خود را بین خود و شریک زندگی خود حفظ کنید!

بدون شک ممکن است وسوسه انگیز باشد که عکس هایی از شب های عاشقانه خود را در اینستاگرام منتشر کنید، از یک استریم زنده از محل اقامت خود برای فالوورهای خود فیلم بگیرید، یا در اوقات فراغت خود ساعت ها با بچه ها یا دوستان خود با تلفن صحبت کنید.

با این حال، هدف آخر هفته طولانی خود را فراموش نکنید: دوباره با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید و از اوقات با کیفیت با هم لذت ببرید! تنها با به اشتراک گذاشتن آن با شریک زندگیتان، تجربه خود را به یاد ماندنی تر، جادویی و خصوصی کنید!

مزایای ازدواج

انتظارات سالم در روابط زوجین

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید