چرا کاهش نرخ ازدواج همه را تحت تاثیر قرار می دهد؟

چرا کاهش نرخ ازدواج همه را تحت تاثیر قرار می دهد؟
در این پست می‌خوانید:

ازدواج یک رابطه اساسی برای همه جامعه است. همه روابط دیگر در جامعه از رابطه پدر و مادر سرچشمه می گیرد و روابط دیگر در صورتی رشد می کند که رابطه پدر و مادر همزمان یک رابطه نزدیک و بسته زن و شوهر باشد. ازدواج های خوب بستر جوامع قوی هستند، زیرا پایه های آن را خانواده های مستحکم تشکیل می دهند.

خانواده ها سنگ بنای تمدن هستند. گرچه این ارتباطات روابط شخصی هستند، اما تا حد زیادی در جامعه تاثیر گذارند و در خدمت آن هستند.

خانواده های قوی جوامع قوی را به وجود می آورند. برعکس، فروپاشی خانواده به کل جامعه آسیب می رساند. به همین دلیل است که کاهش نرخ ازدواج یک مشکل واقعی است. اگرچه در ظاهر ممکن است این موضوعی به نظر نرسد که من و شما باید به آن اهمیت دهیم، کاهش ازدواج تأثیر قابل توجهی بر تک تک ما دارد از میزان مالیاتی که می پردازیم تا سطح جرم و جنایت در زندگی ما.

از کجا بدانیم؟

دهه ها آمار نشان داده است که به طور متوسط، زوج های متاهل از سلامت جسمانی بهتر، ثبات مالی بیشتر و تحرک اجتماعی زیاد تری نسبت به افراد مجرد برخوردارند.

مطالعات دیگر نشان می‌دهد که فرزندان این زوج‌ها نسبت به کودکانی که هر دو والدین را در خانه ندارند، احتمالاً عملکرد تحصیلی، بلوغ عاطفی و ثبات مالی بالاتری را تجربه می‌کنند.

هزینه های اجتماعی و اقتصادی فروپاشی خانواده را همه می پردازند.

مطالعات نشان می‌دهد که طلاق سالانه بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار برای مالیات‌دهندگان هزینه دارد. اما قربانیان واقعی کودکان هستند.

کودکانی که در خانه های تک والدینی بزرگ می شوند، از نظر آماری احتمال بیشتری دارد که از مواد مخدر و الکل استفاده کنند، رفتارهای اجتماعی ضعیفی از خود نشان دهند و مرتکب جنایات خشونت آمیز شوند. همچنین احتمال افت و ترک تحصیل آنها بیشتر است.

و وقتی صحبت از مبارزه با فقر می شود، هیچ سلاحی بهتر از ازدواج نیست. در واقع، ازدواج احتمال فقر کودکان را 80 درصد کاهش می دهد.

چه کاری می توان و باید انجام داد؟

وقتی نوبت به سیاست های عمومی می رسد، یکی از راه هایی که دولت می تواند کمک کند، حذف مجازات ازدواج است. این بخشی از کد مالیاتی است که در آن دو نفر در صورت متاهل بودن نسبت به مجرد بودن مالیات بیشتری دریافت می کنند

دوم، برنامه‌های کمک‌های دولتی باید کمک‌های موقتی به خانواده‌های نیازمند ارائه کند، نه رفاهی که نسل‌ها را در بر می‌گیرد. برای مدت طولانی، این برنامه ها با گرفتن جای پدران یا مادران نان آور، تشکیل خانواده های تک والدی را تشویق کرده است.

جامعه مدنی از جمله سازمان‌های اجتماعی، مدارس، و مکان‌های عبادت مذهبی باید سهم خود را انجام دهد تا مطمئن شود نسل بعدی حقایق سخت در مورد مزایای ازدواج و هزینه‌های خانواده‌های از هم گسیخته را درک می‌کند. با داشتن این دانش، مردم می توانند انتخاب های بهتری داشته باشند.

ازدواج همچنان قوی‌ترین مؤسسه ضد فقر، ضد جرم و حمایت از سلامت است. این یک واقعیت غیرقابل انکار است که بهترین شانس برای موفقیت مالی، خشونت کمتر، رفاه عاطفی و سلامت برای والدین و فرزندان زمانی اتفاق می‌افتد که والدین ازدواج کرده باشند و تا حد امکان طلاق و گسیختگی در کانون خانواده رخ ندهد.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید